Almina Medya, kişisel ve kurumsal itibarı oluşturma, sürdürme, dijital kimlik oluşturma, marka oluşturma, grafik tasarım, sosyal medya, yazılım programlama, web ve mobil çözümler gibi hizmetleri doğrulayan uluslararası 360 derece medya ve tasarım ajansıdır.

Müşterilerimizin dijital dünyadaki varlığını desteklemek için, Almina Medya ekibi olarak Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) veya ihtiyaç duydukları her türlü dijital veya geleneksel tanıtım ve reklam hizmetleri sağlayabiliyoruz.

Medya ve tasarım ajansı hizmetleri ile birlikte danışmanlık, kurumsal eğitimler ve satış sonrası destek hizmetleri de sunuyoruz. Yukarıda bahsi geçen hizmetler dışında, Almina Medya e-ticaret paketleri ve web ya da mobil uygulamalar gibi farklı ihtiyaçları karşılamak için hazırlanmış ürünlerden oluşan bir ağ ile kendi adına bir isim hazırlamıştır.

WEB SİTESİ GELİŞTİRME

Profesyonel olarak hazırlanmış bir web sitesi ve uygulama marka değerinizi arttırmak için en önemli adımlardan biridir. Dijital ortamın bu denli geliştiği bir pazarda neden sizler de olmayasınız?

Ekiplerimiz sadece harika bir ilk izlenim yaratmakla kalmayan, aynı zamanda cep telefonları dahil tüm cihazlarda düzgün görünen, optimize edilmiş ve kullanılabilirliği üst düzeyde web siteleri geliştirmektedir.

Web sitesi geliştirirken Size özel kodlanan sitelerin yanında WordPress web siteleri de geliştiriyoruz. Web’deki en popüler içerik yönetim sistemi olan WordPress ile Geliştirici ekiplerimiz aynı zamanda SEO alanında da  (Google’da bulunurluk)  çok iyi sonuçlar elde etmektedir.

 

E-TİCARET SİTESİ GELİŞTİRME

 

Satışlarınızı artırmak ve işinizi büyütmek için; İşinizi E-ticaret’e Taşıyın! Siz de bugün e-ticaret sitenizi açın, ürünlerinizi satışa sunun. Almina Medya altyapısı ile Sizi E-Ticarete hazırlasın.

e-Ticaret, 2020 yılında 4,135 trilyon Dolarlık satış yapılması beklenen, en hızlı büyüyen perakende pazarıdır. Artık elimizdeki cep telefonu üzerinden Mobil ticaret veya mCommerce, denen ticaret türüyle alışverişimizi gerçekleştiriyoruz. 2018 yılında, mCommerce sektörü satışlarında bir önceki yıla göre% 39,1 artış kaydedilmiştir. 

Bu treni kaçırmamak için Siz de deneyimli ekibimizin Size sunacağı E-Ticaret tekliflerini mutlaka inceleyin. 

 

İÇERİK YÖNETİMİ VE BLOG OLUŞTURMA

Dijital içerik , internet ortamında var olan, web siteleri, blog sayfaları, e, dergi, e-gazete, e- ticaret sayfaları ve sosyal medya gibi birçok alan için ilgili tanıtım yazıları ve makaleler yazılmasıdır. … Başta metin olmak üzere dijital ortamdaki tüm yazılar, videolar, hatta bu okuduğunuz yazı bile içeriktir.
 
İçerik Planlama, şirket içerisinde hazırlanan yazılı – görsel tüm içeriklerin kalıcı ve her dönemde ilgi çekici olması için standartlarının oluşturulup pazarlama stratejilerine uygun olarak sunulmasıdır.
Düzenli olarak hazırlayacağımız  blog yazıları ile firma bilinirliğini en üst seviyelere çıkarmak için içeirk uzmanlarımız ile iletişime geçin.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU ( SEO )

 

Bizce SEO süreci, sadece sıralamayı edinmek için gösterilen çabadan ibaret değil. Temelde yaptığımız işin, Google’a farklı sorular/istekler yönelten kişilerin oldukça güçlü bir algoritma sonucunda en faydalı sonuca yönlendirilmesi, temeline dayandığını düşünüyoruz.

 

Bu bağlamda değer önerisi olmayan veya bunu üretmek istemeyen projelerin etkin bir SEO sonucu üretemeyeceğine inanıyoruz. Firma olarak çalıştığımız müşterilere hizmet verirken: en faydalı arama sonucu olabilecek sayfası/içeriği oluşturmak (içerik odaklı SEO yaklaşımı), bu içeriğe teknik anlamda arama motorlarının daha kolay ulaşmasını sağlamak (teknik SEO iyileştirmeleri) ve bu içeriğin kaydadeğerliğini web düzeyinde arttırmak (bağlantı/bahsedilme iyileştirmeleri) üzerine odaklanıyoruz. 

 

LMS VE SANAL SINIF

Bilgisayar ve mobil cihazlar üzerinden uzaktan canlı eğitim yapılmasını sağlayan sanal sınıf platformudur. Mobil ve masaüstü cihazınızın kamera ve mikrofonu kullanılarak görüntülü ve sesli görüşme yapılabilir ve bunun yanında ihtiyacınız olan her format türünde  dosya paylaşımı yapabilir,takvim üzerinden etkinlik planlanabili.Ortak yazı tahtası kullanılıp dersi etkileşimli hale getirebilirsiniz.Ekran paylaşımı yaparak sunumlarınızı daha aktif kullanabilirsiniz.

GRAFİK TASARIM VE MARKA YÖNETİMİ

 

Bir resmin bin kelimeden fazla konuştuğu söylenir; Benzer şekilde, iyi tasarlanmış bir logo, broşür veya web sitesi şirketinizin veya ürünlerinizin ne anlama geldiğini yansıtabilir.

Grafik tasarım, yaratıcı grafiklerle pazarlama ihtiyaçlarınızı yaratıcı bir şekilde yansıtan bir sanattır.

İyi bir grafik tasarım sizi rakiplerinizden ayırmakla kalmaz, aynı zamanda markanızı etkili bir şekilde pazarlar ve yeniden konumlandırır ve ürün / hizmet tekliflerinizi güçlendirir.

Logo Tasarımları
Web Sitesi Tasarımları
Animasyonlu Logolar
3D Grafikler
Afiş Tasarımları
Ambalaj Tasarım Hizmetleri
Broşür Tasarımları
Kartvizit Tasarımları
Poster Tasarımları
Etiket Tasarımları
Katalog Tasarımları
Reklam Tasarımları